Dla Pracodawców Dla Kandydatów O Nas Kontakt Oferty Pracy
Strona Główna

UniKadr jest polską firmą doradczo-szkoleniową i aktywną agencją pracy. Posiada certyfikaty: agencji zatrudnienia nr 997 i agencji szkoleniowej. Działa od 1996 roku, z myślą o wzrastających potrzebach kadrowych przedsiębiorstw. Wspomaga pracę działów personalnych, oferując usługi doradcze o szerokim zakresie m.in takie, jak: rekrutacja i selekcja kandydatów do pracy, szkolenia, badania psychologiczno-zawodowe kandydatów do pracy, przeglądy kadrowe, opisy stanowisk, systemy ocen, badania nastrojów, projekty outplacement, wsparcie da zwalnianych pracowników, projekty i emisje skutecznych ogłoszeń prasowych.

Doświadczenie agencji pracy UniKadr to skutecznie działający, rekomendowani przez UniKadr specjaliści wielu działów: personalnych, finansowo-księgowych, informatycznych, marketingu, handlowych, logistyki, administracji i obsługi klienta, zarządzania produkcją, inwestycji i rozwoju. 

Znajomość rynku pracy to owoc 21-letnich kontaktów agencji UniKadr z małymi, średnimi i dużymi przedsiębiorstwami, przede wszystkim z województwa zachodniopomorskiego, UniKadr bardzo dobrze zna rynek pracy tego regionu, a zdobyte doświadczenia z tak różnych branż wykorzystuje na korzyść Klientów i Kandydatów, przestrzegając zawsze zasady poufności. Kandydaci do pracy zgłaszając się do UniKadr, wypełniają ankiety personalne i wszelkie inne dokumenty dobrowolnie, mają też prawo nie udzielić odpowiedzi na zadawane pytania, zarówno ustne jak i pisemne.

Wiedza, jakie są oczekiwania oraz potrzeby firmy, jest podstawą w kontaktach z klientem.

Interdyscyplinarne działanie to tajemnica sukcesu pracy konsultantów biura UniKadr - w  zespole są psycholodzy, socjolodzy, humaniści, inżynierowie i ekonomiści. Umożliwia to wszechstronną i skuteczną realizację projektów.

Cel agencji pracy UniKadr to długofalowa, kompleksowa obsługa firm w zakresie doradztwa personalnego. Zadowolenie naszych dotychczasowych Klientów utwierdza nas w przekonaniu o właściwym kierunku naszych działań.

Właściwie dobrani, skutecznie motywowani i odpowiednio szkoleni pracownicy - to gwarancja sukcesu przedsiębiorstwa.

www.studio-online.plStrony www szczecin