Obecnie poszukujemy dla swojego Klienta, firmy handlowej z branży meblarskiej kandydata na stanowisko:

Projektant - Architekt Wnętrz
miejsce pracy: Szczecin,
nr ref: PAWU/05

Zakres obowiązków:

Wykonywanie wizualizacji w programie InteriCAD
Projektowanie wnętrz takich jak pokój hotelowy, recepcja, hall itp. (dobór kolorów, materiałów, projekt mebli)
Budowanie bazy klientów
Obsługa dotychczasowych klientów firmy oraz pozyskiwanie nowych kontrahentów (spotkania w kraju i zagranicą)
Przygotowywanie ofert wraz z wizualizacją i kalkulacją
Uczestniczenie w projektowaniu nowych systemów mebli hotelowych firmy
Projektowanie graficzne na potrzeby firmy
Współpraca i raportowanie do Zarządu firmy

Wymagania:

Wykształcenie wyższe kierunkowe
Doświadczenie zawodowe w projektowaniu wnętrz mile widziane
Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (również branżowego)
Umiejętność pracy w środowisku programów CAD
Znajomość oprogramowania Excel
Umiejętność obsługi programów graficznych (Corel)
Znajomość materiałów do wykonywania mebli będzie dodatkowym atutem
Komunikatywność, zdolności interpersonalne
Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego będzie dodatkowym atutem
Czynne prawo jazdy kat. B

To oferta dla osób sumiennych i dynamicznych, chcących rozwijać się zawodowo. Firma oferuje stabilne warunki zatrudnienia, ciekawe projekty oraz niezbędne narzędzia pracy.
Zainteresowanych prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych (CV, list motywacyjny) z oznaczeniem nr ref. PAWU/05 wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych na adres: biuro@unikadr.pl Gwarantujemy poufność.

Aplikowanie on-line

Mój UniKadr:

Hasło:

Nie zarejestrowany?