UniKadr Biuro Doradztwa Personalnego poszukuje dla swojego Klienta, firmy z długoletnią tradycją w branży metalowej, odpowiedniego kandydata na stanowisko:

Konstruktor - Technolog
miejsce pracy: Szczecin;
nr ref. KTU

Zakres obowiązków:

Przygotowywanie dokumentacji technologicznej i rysunkowej wyrobów z wykorzystaniem oprogramowania CAD/CAM
Projektowanie precyzyjnych elementów mechanicznych w zautomatyzowanych liniach produkcyjnych
Projektowanie procesów technologicznych i oprzyrządowania obróbkowego
Współpraca z pracownikami Działu Produkcji, Działu Handlowego i Kontroli Jakości

Wymagania:

Wykształcenie średnie lub wyższe w zakresie technologii mechanicznej i konstrukcji maszyn
Gruntowne rozumienie procesów obróbki skrawaniem i maszyn
Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
Znajomość miernictwa mechanicznego stosowanego w obróbce skrawaniem i obróbce elektroerozyjnej
Wiedza na temat gatunków stali i możliwości ich obróbki cieplnej
Bardzo dobra znajomość programów AutoCAD i Excel
Miele widziana znajomość Pro ENGINEER
Język angielski lub niemiecki będzie dodatkowym atutem
Kreatywność i innowacyjne myślenie
Chęć rozwoju oraz podnoszenia kwalifikacji
Umiejętność efektywnego rozwiązywania problemów

Firma oferuje:

Stabilną i ciekawą pracę w innowacyjnym przedsiębiorstwie
Możliwość poznawania i wdrażania nowych technologii
Atrakcyjne wynagrodzenie i dogodne warunki zatrudnienia

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych (CV, list motywacyjny) z oznaczeniem nr ref. KTU wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych na adres: biuro@unikadr.pl Gwarantujemy poufność.

Aplikowanie on-line

Mój UniKadr:

Hasło:

Nie zarejestrowany?