Obecnie poszukujemy dla swojego Klienta z branży FMCG, o ugruntowanej pozycji na rynku, odpowiedniej osoby na stanowisko:

Stacjonarny specjalista ds. sprzedaży - kanał nowoczesny
miejsce pracy: Szczecin;
nr ref. SDSU

Zakres obowiązków:

- Obsługa Klientów sieciowych
- Realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych
- Sporządzanie raportów, analiz i prognoz dotyczących sprzedaży
- Przygotowywanie i ofert handlowych
- Pozyskiwanie i analizowanie informacji dotyczących potencjalnych Klientów, rynku oraz konkurencji

Wymagania:

- Wykształcenie wyższe
- Komunikatywna znajomość języka angielskiego - warunek konieczny
- Znajomość programu Excel - mile widziana
- Doświadczenie we współpracy z kluczowymi Klientami będzie dodatkowym atutem
- Znajomość technik sprzedaży
- Zdolności komunikacyjne i umiejętność pracy w zespole

Firma oferuje:

- Stabilne warunki zatrudnienia
- Możliwość rozwoju zawodowego

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych (poprzez skopiowanie linka i otwarcie go w oknie przeglądarki)

Gwarantujemy poufność.