UniKadr Biuro Doradztwa Personalnego poszukuje dla swojego Klienta, firmy produkcyjnej z kapitałem brytyjskim z branży FMCG, odpowiedniego kandydata na stanowisko:

Manager ds. jakości
miejsce pracy: Szczecin,
nr ref. QU

Zakres obowiązków:

Nadzór nad produkcją w zakresie bezpieczeństwa żywności
Nadzór nad laboratorium zakładowym
Prowadzenie dokumentacji przekazywanej przez Dostawców surowców w procesie kwalifikowania
Kontrola dokumentacji technologicznej oraz wymaganej prawem dla dostarczanych surowców
Prowadzenie systemu reklamacji oraz niezgodności
Zlecanie badań w laboratoriach zewnętrznych
Współpraca z urzędami miar i laboratoriami wzorcującymi w zakresie wzorcowania i legalizacji wyposażenia pomiarowego
Raportowanie do Technical Managera

Wymagania:

Wykształcenie wyższe (Technologia żywności, Technologia chemiczne lub pokrewne)
Biegła znajomość standardów BRC, IFS (znajomość standardów rynku brytyjskiego w branży spożywczej będzie dużym atutem)
Uprawnienia auditora wewnętrznego (BRC lub IFS lub ISO 22000) – mile widziane
Znajomość języka angielskiego – poziom zaawansowany
Doświadczenie w prowadzeniu nadzoru nad produkcją w zakresie bezpieczeństwa żywności
Dokładność, cierpliwość, umiejętność działania pod presją, zdolność dokonywania szybkiej analizy sytuacji
Bardzo dobra obsługa komputera (szczególnie Excel)

Firma oferuje:

Praca w międzynarodowej firmie i przyjaznym zespole
Wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i umiejętności
Możliwość rozwoju zawodowego

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych (CV, list motywacyjny) z oznaczeniem nr ref. QU wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych na adres: biuro@unikadr.pl Gwarantujemy poufność.

Aplikowanie on-line

Mój UniKadr:

Hasło:

Nie zarejestrowany?