UniKadr Biuro Doradztwa Personalnego dla swojego Klienta, firmy produkcyjnej z branży energetycznej, poszukuje kandydata na stanowisko:

Mistrz Zmiany/
Zastępca Kierownika Produkcji
miejsce pracy: okolice Białegostoku,
nr ref. MZU

Zakres obowiązków:

- Koordynowanie i organizacja procesu produkcyjnego
- Prowadzenie ewidencji realizowanych zadań produkcyjnych oraz nadzór nad ich wykonaniem
- Opracowywanie zakresu czynności podległym pracownikom oraz ocena ich pracy
- Aktualizacja oraz opracowywanie procedur i instrukcji
- Optymalizacja produkcji
- Sporządzanie sprawozdań i raportów produkcyjnych według przyjętych standardów

Wymagania:

- Wykształcenie min. średnie; wyższe techniczne - pożądane
- Min. 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
- Znajomość programu MS Office (word, excel)
- Znajomość programu DM Dynamics Navision – mile widziana
- Uprawnienia: D1, D2, D3 oraz na wózki widłowe – pożądane
- Znajomość języka angielskiego – mile widziana
- Doświadczenie we wdrażaniu systemów optymalizacji produkcji - mile widziane
- Umiejętności organizacyjne oraz zarządzania zespołem
- Odpowiedzialność, komunikatywność, elastyczność

To oferta dla osób umiejących samodzielnie podejmować decyzje, dynamicznych oraz nastawionych na wyniki.
Firma oferuje ciekawą pracę i atrakcyjne warunki zatrudnienia.
Zainteresowanych prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych (CV, list motywacyjny) z oznaczeniem nr ref. MZU wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych na adres: biuro@unikadr.pl. Gwarantujemy poufność.

Aplikowanie on-line

Mój UniKadr:

Hasło:

Nie zarejestrowany?