Obecnie poszukujemy dla swojego Klienta, prężnie działającej firmy w branży metalowej, odpowiedniej osoby na stanowisko:

Inżynier/ Manager sprzedaży - branża techniczna
miejsce pracy: Polska Zachodnia
nr ref. ESU

Zakres obowiązków:

- Aktywne pozyskiwanie nowych Klientów na terenie Polski Zachodniej
- Sprzedaż projektów z branży przemysłowej (w szczególności rozwiązań intralogistycznych) dostosowywanych do indywidualnych potrzeb Klienta - Odpowiedzialność za cały proces sprzedażowy
- Współpraca z działem projektowym w zakresie tworzenia produktów oraz z zespołem wsparcia sprzedaży w ramach opracowania oferty
- Przygotowywanie wstępnych layoutów (rysunków, schematów)
- Nawiązywanie długotrwałych relacji z partnerami biznesowymi
- Raportowanie do dyrektora sprzedaży na kraj

Wymagania:

- Wykształcenie wyższe techniczne – mile widziane
- Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 2 lata
- Umiejętność zarządzania projektami sprzedażowymi w branży przemysłowej
- Wiedza z zakresu budowy maszyn i urządzeń, procesów produkcji i logistyki wewnętrznej
- Znajomość technik sprzedaży, obsługi klienta, negocjacji
- Zdolności analityczne i umiejętność sporządzania analiz rynku
- Umiejętność i doświadczenie w prowadzeniu prezentacji
- Własny portfel Klientów – zakładów produkcyjnych, firm dystrybucyjnych i usługowych
- Biegła obsługa komputera; mile widziana znajomość programu AutoCAD
- Dyspozycyjność
- Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego – będzie dodatkowym atutem
- Prawo jazdy kat.B

Firma oferuje stabilną i ciekawą pracę w innowacyjnym przedsiębiorstwie, atrakcyjne wynagrodzenie i dogodne warunki zatrudnienia oraz kontakty zawodowe i realizacja projektów dla renomowanych firm w Europie.
Zainteresowanych prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych (CV, list motywacyjny) z oznaczeniem nr ref. ESU wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych na adres: biuro@unikadr.pl. Gwarantujemy poufność.

Aplikowanie on-line

Mój UniKadr:

Hasło:

Nie zarejestrowany?