UniKadr Biuro Doradztwa Personalnego poszukuje dla swojego Klienta, dużej firmy produkcyjnej z branży metalowej, odpowiedniego kandydata na stanowisko:

Junior Project Manager z językiem niemieckim lub angielskim
miejsce pracy: okolice Szczecina;
nr ref. JPMU

Zakres obowiązków:

- Asystowanie w zarządzaniu i realizacji projektów firmy
- Organizacja procesów i nadzór nad ich prawidłowym przebiegiem
- Odpowiedzialność za współpracę z zespołem realizującym projekt
- Regularne raportowanie statusów zarządzanych projektów do Przełożonego

Wymagania:

- Wykształcenie wyższe techniczne
- Min. roczne doświadczenie na podobnym stanowisku – mile widziane
- Min. roczne doświadczenie w pracy w firmie produkcyjnej - mile widziane
- Doświadczenie w branży metalowej - mile widziane
- Bardzo dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
- Otwartość, komunikatywność
- Systematyczność, sumienność

Firma oferuje:

- Stabilne warunki zatrudnienia
- Atrakcyjne wynagrodzenie
- Pracę w dynamicznym zespole
- Możliwość realizacji ciekawych projektów

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych (CV, list motywacyjny) z oznaczeniem nr ref. JPMU wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych na adres: biuro@unikadr.pl Gwarantujemy poufność.

Aplikowanie on-line

Mój UniKadr:

Hasło:

Nie zarejestrowany?