Obecnie poszukujemy dla swojego Klienta, z branży zabawek, który jest jednym z największych importerów i dystrybutorów zabawek, odpowiedniej osoby na stanowisko:

Specjalista ds. marketingu
miejsce pracy: Szczecin
nr ref. DMU

Zakres obowiązków:

- Współudział w tworzeniu u realizacji planu marketingowego
- Koordynacja kampanii reklamowych w internecie
- Przygotowywanie bieżących akcji z zakresu komunikacji marketing owej i ich obsługa
- Przygotowywanie informacji handlowych dla klientów
- Współpraca z agencją reklamową
- Koordynacja pozostałych działań marketingowych

Wymagania:

- Wykształcenie wyższe - preferowane
- Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
- Umiejętność redagowania tekstów marketingowych
- Kreatywność, inicjatywa, otwarty umysł
- Doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane
- Umiejętność nawiązywania relacji interpersonalnych, komunikatywność
- Nastawienie na zadania, samodzielność, sumienność
- Znajomość programów graficznych
- Swoboda w posługiwaniu się pakietem MS Office

Firma oferuje:

- Stabilne warunki zatrudnienia
- Atrakcyjne wynagrodzenie
- Ciekawą pracę w międzynarodowym środowisku
- Możliwość rozwoju zawodowego

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych (CV, list motywacyjny) z oznaczeniem nr ref. DMU wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych na adres: biuro@unikadr.pl Gwarantujemy poufność.

Aplikowanie on-line

Mój UniKadr:

Hasło:

Nie zarejestrowany?