Obecnie poszukujemy dla swojego Klienta z branży FMCG, będącego importerem i jednym z największych dystrybutorów zabawek i kosmetyków dla dzieci, odpowiedniej osoby na stanowisko:

Sekretarka – asystentka zarządu
miejsce pracy: Szczecin;
nr ref. ZEU

Zakres obowiązków:

- Kompleksowa obsługa sekretariatu
- Ewidencjonowanie korespondencji
- Wystawianie faktur oraz korekt
- Rejestracja i koordynowanie właściwego obiegu dokumentów
- Prowadzenie kalendarza spotkań
- Organizacja spotkań oraz delegacji
- Przygotowanie materiałów do targów branżowych
- Dbanie o porządek na miejscu pracy

Wymagania:

- Wykształcenie wyższe - preferowane
- Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
- Swoboda w posługiwaniu się pakietem MS Office
- Doświadczenie w prowadzeniu oraz obsłudze pracy biura
- Doświadczenie w prowadzeniu kalendarza spotkań oraz koordynowaniu obiegu dokumentów

Firma oferuje:

- Stabilne warunki zatrudnienia
- Atrakcyjne wynagrodzenie
- Ciekawą pracę w międzynarodowym środowisku
- Możliwość rozwoju zawodowego

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych (CV, list motywacyjny) z oznaczeniem nr ref. ZEU wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych na adres: biuro@unikadr.pl Gwarantujemy poufność.

Aplikowanie on-line

Mój UniKadr:

Hasło:

Nie zarejestrowany?