UniKadr Biuro Doradztwa Personalnego to agencja pracy i instytucja szkoleniowa, działająca na rynku pracy od 1996r. Świadczymy usługi z zakresu rekrutacji i doboru personelu, badań psychologicznych, szkoleń oraz doradztwa w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi. Obecnie poszukujemy dla swojego Klienta, z branży HVAC, odpowiedniej osoby na stanowisko:

Doradca Techniczno-Handlowy w sektorze HVAC/budowlanym
miejsce pracy: Poznań
nr ref. DTU

Zakres obowiązków:

- Doradztwo techniczne w zakresie doboru urządzeń klimatyzacyjnych
- Aktywne monitorowanie rynku nowych i wtórnych inwestycji w regionie
- Pozyskiwanie nowych klientów: instalatorów, generalnych wykonawców oraz biur projektowych
- Wypełnianie działań operacyjnych powierzanych przez przełożonych
- Negocjacje warunków handlowych
- Przygotowywanie ofert handlowych
- Koordynowanie projektów
- Monitorowanie rynku pod kątem działań konkurencji
- Realizowanie nałożonych własnych planów sprzedaży
- Uczestniczenie w szkoleniach produktowych
- Doradztwo techniczne w zakresie wykorzystania produktów firmy poprzez współpracę z generalnymi wykonawcami, inspektorami nadzoru budowlanego, instalatorami oraz biurami projektowymi

Wymagania:

- Wyższe techniczne
- Doświadczenie w pracy w branży HVAC - mile widziane
- Znajomość zagadnień z dziedziny klimatyzacji, wentylacji i chłodnictwa
- Znajomość programu AutoCad oraz pakietu MS Office
- Umiejętność pracy w zespole
- Dobra organizacja własnej pracy
- Prawo jazdy kat. B

To oferta dla osób dynamicznych i otwartych. Firma oferuje atrakcyjne warunki zatrudnienia, pracę w miłej atmosferze oraz możliwość doskonalenia zawodowego.

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych (CV, list motywacyjny) z oznaczeniem nr ref. DTU wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych na adres: biuro@unikadr.pl

Aplikowanie on-line

Mój UniKadr:

Hasło:

Nie zarejestrowany?