UniKadr Biuro Doradztwa Personalnego poszukuje dla swojego Klienta, firmy produkcyjnej z kapitałem brytyjskim z branży FMCG, odpowiedniego kandydata na stanowisko:

Manager ds. jakości
miejsce pracy: Szczecin
nr ref. QU

Zakres obowiązków:

- Nadzór nad produkcją w zakresie bezpieczeństwa żywności
- Nadzór nad laboratorium zakładowym
- Prowadzenie dokumentacji przekazywanej przez Dostawców surowców w procesie kwalifikowania
- Kontrola dokumentacji technologicznej oraz wymaganej prawem dla dostarczanych surowców
- Prowadzenie systemu reklamacji oraz niezgodności
- Zlecanie badań w laboratoriach zewnętrznych
- Współpraca z urzędami miar i laboratoriami wzorcującymi w zakresie wzorcowania i legalizacji wyposażenia pomiarowego
- Raportowanie do Technical Managera

Wymagania:

- Wykształcenie wyższe (Technologia żywności, Technologia chemiczne lub pokrewne)
- Biegła znajomość standardów BRC, IFS (znajomość standardów rynku brytyjskiego w branży spożywczej będzie dużym atutem)
- Uprawnienia auditora wewnętrznego (BRC lub IFS lub ISO 22000) – mile widziane
- Znajomość języka angielskiego – poziom zaawansowany
- Doświadczenie w prowadzeniu nadzoru nad produkcją w zakresie bezpieczeństwa żywności
- Dokładność, cierpliwość, umiejętność działania pod presją, zdolność dokonywania szybkiej analizy sytuacji
- Bardzo dobra obsługa komputera (szczególnie Excel)

Firma oferuje:

- Praca w międzynarodowej firmie i przyjaznym zespole
- Wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i umiejętności
- Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na czas zastępstwa
- Możliwość rozwoju zawodowego

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych (poprzez skopiowanie linka i otwarcie go w oknie przeglądarki)

Gwarantujemy poufność.