UniKadr Biuro Doradztwa Personalnego poszukuje dla swojego Klienta, firmy produkcyjnej z kapitałem brytyjskim z branży FMCG, odpowiedniego kandydata na stanowisko:

Manager – technolog (branża cukiernicza)
miejsce pracy: Szczecin
nr ref.: TU

Zakres obowiązków:

• Rozwój produktów cukierniczych
• Modyfikacja receptur w zakresie zmian surowców i parametrów technicznych
• Wdrażanie nowych produktów oraz nowych rozwiązań technologicznych
• Poszukiwanie i wprowadzanie innowacyjnych technologii wypieku
• Kontrola i weryfikacja procesów technologicznych i poszukiwanie obszarów do doskonalenia
• Monitorowanie parametrów procesów produkcyjnych

Wymagania:
• Wykształcenie wyższe (technologia żywności mile widziana)
• Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie z branży cukierniczej/ piekarniczej
• Umiejętność poszukiwania innowacyjnych rozwiązań
• Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne, nastawienie na współpracę
• Otwartość, elastyczność

Firma oferuje:

• Praca w międzynarodowej firmie i przyjaznym zespole
• Wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i umiejętności
• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na czas zastępstwa
• Możliwość rozwoju zawodowego

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych (poprzez skopiowanie linka i otwarcie go w oknie przeglądarki)

Gwarantujemy poufność.