UniKadr Biuro Doradztwa Personalnego poszukuje dla swojego Klienta, dużej firmy produkcyjnej z branży metalowej, odpowiedniego kandydata na stanowisko:

Project Manager
miejsce pracy: okolice Szczecina
nr ref. PM

Zakres obowiązków:

- Prowadzenie projektów w ramach określonego budżetu
- Planowanie projektów, w tym zakresu, kosztów i terminów realizacji
- Współpraca z wewnętrznymi działami firmy
- Bezpośredni kontakt z Klientem w ramach przydzielonego projektu
- Regularne raportowanie statusów zarządzanych projektów do Przełożonego
- Wyjazdy służbowe krajowe i zagraniczne (okresowo)

Wymagania:

- Wykształcenie wyższe; techniczne lub inżynierskie – mile widziane
- Bardzo dobra znajomość języka angielskiego lub j. niemieckiego – warunek konieczny
- Min 2-letnie doświadczenie w pracy w firmie produkcyjnej - warunek konieczny
- Znajomość programu AutoCad - mile widziane
- Doświadczenie w branży metalowej - mile widziane
- Umiejętność kierowania zespołem
- Umiejętność pracy pod presją czasu

Firma oferuje:

- Umowę o pracę
- Szkolenia branżowe
- Pakiet benefitów
- Budowanie sieci kontaktów z czołowymi producentami z Europy
- Możliwość realizacji ambitnych i innowacyjnych projektów
- Praca w dynamicznym zespole

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych (poprzez skopiowanie linka i otwarcie go w oknie przeglądarki)

Gwarantujemy poufność.