Obecnie poszukujemy dla swojego Klienta, firmy z branży energetycznej działającej na rynku od ponad 20 lat, zajmującej się budową i remontami sieci elektro - energetycznych, odpowiedniej osoby na stanowisko:

Brygadzista w branży elektroenergetycznej
miejsce pracy: Gryfice,
nr ref.BEU

Zakres obowiązków:

• Nadzór nad brygadą zajmującą się montażem kablowych i napowietrznych linii SN i nN, podłączaniem urządzeń elektrycznych i energetycznych oraz instalacji przemysłowych
• Koordynowanie prac rozruchowych
• Koordynacja napraw maszyn i urządzeń elektroenergetycznych
• Praca z dokumentacją techniczną
• Praca na terenie woj. zachodniopomorskiego i Polski (baza firmy – Gryfice)

Wymagania:

• Wykształcenie elektrotechniczne lub pokrewne
• Doświadczenie na podobnym stanowisku – minimum rok
• Umiejętności czytania schematów elektrycznych oraz rysunków technicznych
• Uprawnienia SEP - mile widziane
• Wiedza z zakresu instalacji i sieci elektrycznych wraz z pracami pomiarowymi – mile widziane
• Prawo jazdy kat. B – mile widziane
• Wysokie zdolności kierownicze
• Komunikatywność, umiejętność organizacji pracy zespołu
• Samodzielność i zaangażowanie
• Gotowość do wyjazdów służbowych na terenie woj. zachodniopomorskiego (głównie) i Polski (sporadycznie)

Firma oferuje stabilne warunki zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, w doświadczonym zespole oraz możliwość stałego rozwoju i podnoszenia kwalifikacji.
Zainteresowanych prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych (poprzez skopiowanie linka i otwarcie go w oknie przeglądarki)

Gwarantujemy poufność.