Obecnie poszukujemy dla swojego Klienta odpowiedniej osoby na stanowisko:

Recepcjonista/tka w centrum zdrowia i urody
miejsce pracy: centrum Szczecina;
nr ref: RCU/04

Zakres obowiązków:

- Zapewnienie wysokiej jakości oraz profesjonalnej obsługi Klientów
- Sporządzanie i koordynacja kalendarza wizyt
- Udzielanie rzetelnych informacji na temat usług
- Przyjmowanie płatności (obsługa terminala, kasy fiskalnej)
- Utrzymanie czystości i porządku

Wymagania:

- Znajomość pakietu MS Office (Excel)
- Znajomość obsługi terminala oraz kasy fiskalnej
- Doświadczenie w obsłudze Klienta
- Znajomość branży kosmetycznej lub fizjoterapeutycznej – mile widziane
- Umiejętność budowania i utrzymywania relacji z Klientami
- Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego – mile widziana

Firma oferuje:

- Stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę)
- Praca na cały etat lub na pół etatu
Zainteresowanych prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych (CV, list motywacyjny) z oznaczeniem nr ref. RCU/04 wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych:

Gwarantujemy poufność.