Obecnie poszukujemy dla swojego Klienta, firmy z kapitałem międzynarodowym, odpowiedniego kandydata na stanowisko:

Kierownik działu zakupów
miejsce pracy: okolice Szczecina,
nr ref. KZU/04

Zakres obowiązków:

- Realizacja strategii działań zakupowych firmy i ich optymalizacja
- Prowadzenie negocjacji handlowych
- Zarządzanie podległym zespołem
- Utrzymywanie relacji z obecnymi oraz pozyskiwanie nowych dostawców
- Dobór towarów zapewniający maksymalne dopasowanie ich rodzaju i asortymentu do potrzeb Klientów (przyjmowanie ofert, analiza asortymentu)
- Kontrola i monitorowanie bieżących dostaw surowców, prowadzenie dokumentacji dostaw
- Analizy rotacji, sprzedaży oraz marży

Wymagania:

- Wykształcenie wyższe
- Doświadczenia na podobnym stanowisku – warunek konieczny
- Doświadczenie w prowadzeniu negocjacji handlowych – warunek konieczny
- Doświadczenie w branży stalowej – warunek konieczny
- Umiejętność analitycznego myślenia
- Umiejętność budowania i utrzymywania relacji biznesowych
- Nastawienie na realizację zadań
- Sumienność, rzetelność w wykonywaniu powierzonych obowiązków

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych (CV, list motywacyjny) z oznaczeniem nr ref. KZU/04 wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych:

Gwarantujemy poufność.