Obecnie poszukujemy dla swojego Klienta, firmy o stabilnej pozycji na rynku z prawie 20 letnią tradycją w branży FMCG, odpowiedniego kandydata na stanowisko:

Koordynator/ specjalista ds. zakupów i sprzedaży
miejsce pracy: okolice Szczecina
nr ref: ZSU/04

Zakres obowiązków:

- Współpraca i budowanie długotrwałych relacji z Kontrahentami
- Utrzymywanie relacji z obecnymi oraz pozyskiwanie nowych Klientów
- Realizowanie zamówień oraz dotrzymywanie terminów dostaw
- Prowadzenie negocjacji handlowych
- Obsługa procesu reklamacyjnego
- Weryfikacja zgodności wystawionych dokumentów z zamówieniami
- Analizy rotacji, sprzedaży oraz marży

Wymagania:

- Wykształcenie wyższe
- Znajomość j. angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację
- Doświadczenie na podobnym stanowisku
- Doświadczenie w prowadzeniu negocjacji handlowych
- Doświadczenie w tworzeniu analiz sprzedażowych
- Znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel)
- Wysoko rozwinięte umiejętności negocjacyjne
- Dobra organizacja pracy
- Umiejętność budowania i utrzymywania relacji biznesowych
- Umiejętność pracy w zespole
- Komunikatywność

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych (poprzez skopiowanie linka i otwarcie go w oknie przeglądarki)

Gwarantujemy poufność!