Stacjonarny specjalista ds. sprzedaży/ Doradca Klienta
miejsce pracy: Gdynia
nr ref. SDSU/05

Zakres obowiązków:

- Profesjonalne doradztwo w zakresie doboru mebli i dodatków
- Budowanie i utrzymywanie relacji z Klientami
- Przygotowywanie aranżacji, wycen i kalkulacji
- Nadzorowanie terminowości zamówień
- Realizacja planów sprzedażowych

Wymagania:

- Motywacja do pracy z Klientem i umiejętności handlowe
- Kreatywność i pozytywne podejście do rozwiązywania problemów
- Nastawienie na realizację celów
- Umiejętności analityczne
- Znajomość pakietu MS Office
- Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację - będzie dodatkowym atutem

Firma oferuje:

- Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- Pracę z międzynarodową marką z czym wiążą się szkolenia i rozwój zawodowy

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych (poprzez skopiowanie linka i otwarcie go w oknie przeglądarki)

Gwarantujemy poufność.