UniKadr Biuro Doradztwa Personalnego poszukuje dla swojego Klienta – firmy produkcyjnej z branży metalowej, odpowiedniego Kandydata na stanowisko:

Kierownik działu Technicznego Wsparcia Sprzedaży w firmie produkcyjnej
miejsce pracy: okolice Szczecina
nr ref: WP/05

Zakres obowiązków:

- Zarządzanie kilkuosobowym zespołem inżynierów ds. projektowania i wycen
- Delegowanie zadań oraz skuteczne egzekwowanie ich wykonania
- Współpraca z działem projektowania, produkcji oraz realizacji
- Analiza zapytań ofertowych i dokumentacji pod względem wymagań formalnych, projektowych i technicznych
- Zapewnienie technicznej wiedzy eksperckiej w procesie sprzedaży (z zakresu projektowania, wycen i kalkulacji)

Wymagania:

- Wykształcenie wyższe techniczne
- Min 2-letnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem
- Doświadczenie w przygotowywaniu wycen i kosztorysów
- Znajomość zasad i procesu tworzenia dokumentacji projektowej
- Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
- Bardzo dobra znajomość programu AutoCad
- Przekrojowa wiedza z zakresu budowy maszyn i urządzeń
- Znajomość języka angielskiego
- Umiejętność wyznaczania priorytetów i delegowania zadań
- Bardzo wysokie kompetencje managerskie

- Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku europejskim
- Udział w ciekawych projektach
- Możliwość rozwoju zawodowego

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych (CV, list motywacyjny) z oznaczeniem nr ref. WP/05 wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych biuro@unikadr.pl lub za pomocą linka: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=faa315e23c70493f974cbc11290bf2cd

Gwarantujemy poufność.