Obecnie poszukujemy dla swojego Klienta, firmy z branży energetycznej działającej na rynku od ponad 20 lat, zajmującej się budową i remontami sieci elektro - energetycznych, odpowiedniej osoby na stanowisko:

Elektryk/ Elektromonter – branża elektroenergetyczna
miejsce pracy: Gryfice; woj. zachodniopomorskie;
nr ref. EL/07

Zakres obowiązków:

• Montaż kablowych i napowietrznych linii SN i nN
• Montaż i podłączanie urządzeń elektrycznych i energetycznych SN i nN
• Montaż instalacji przemysłowych
• Udział w pracach rozruchowych
• Naprawa uszkodzeń urządzeń elektroenergetycznych
• Posługiwanie się dokumentacją techniczną
• Praca na terenie woj. zachodniopomorskiego (baza firmy – Gryfice)

Wymagania:

• Wykształcenie elektrotechniczne lub pokrewne – mile widziane
• Min. roczne doświadczenie w branży elektrotechnicznej lub pokrewnej – mile widziane
• Umiejętności czytania schematów elektrycznych oraz rysunków technicznych
• Uprawnienia SEP - mile widziane
• Wiedza z zakresu instalacji i sieci elektrycznych wraz z pracami pomiarowymi – mile widziane
• Prawo jazdy kat. B – mile widziane
• Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole oraz pod presją czasu
• Samodzielność, zaangażowanie, dobra organizacja pracy
• Gotowość do wyjazdów służbowych

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych poprzez skopiowanie poniższego linka i otwarcie go w nowym oknie przeglądarki:

W celu uzyskania szerszych informacji prosimy o kontakt telefoniczny 91 488 23 27 lub 575 717 373