Obecnie poszukujemy dla swojego Klienta, firmy z branży energetycznej działającej na rynku od ponad 20 lat, zajmującej się budową i remontami sieci elektro-energetycznych, odpowiedniej osoby na stanowisko:

Kierownik budowy w branży elektroenergetycznej
miejsce pracy: Szczecin; Gryfice; woj. zachodniopomorskie;
nr ref. KB/07

Zakres obowiązków:

• Realizacja robót zgodnie z zatwierdzonym budżetem i harmonogramem (baza firmy – Gryfice)
• Planowanie, kierowanie i nadzorowanie robót w zakresie montażu linii kablowych, linii napowietrznych Sn i nN, złącz rozdzielnic Sn i nN i innych związanych z obszarem elektroenergetycznym
• Nadzór nad robotami realizowanymi przez załogę własną oraz podwykonawców
• Rozliczanie robót z zamawiającym i podwykonawcami
• Nadzór nad przestrzeganiem zasad BHP
• Sporządzanie dokumentacji wykonawczej i powykonawczej
• Cykliczne monitorowanie i analizowanie wyników i na jej podstawie rekomendowanie odpowiednich działań do podjęcia
• Zarządzanie organizacją pracy oraz wdrażanie rozwiązań optymalizacyjnych
• Raportowanie do Zarządy firmy

Wymagania:

• Wykształcenie kierunkowe
• Doświadczenie na podobnym stanowisku
• Uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych - mile widziane
• Uprawnienia SEP
• Znajomości obsługi programów Microsoft Office (w szczególności Excel)
• Znajomość programów MS Project, Norma, AutoCad lub pokrewne – mile widziane
• Doświadczenie w rozliczaniu budów w systemie ERP – mile widziane
• Prawo jazdy kat. B
• Wysokie kompetencje do zarządzania zespołem
• Samodzielność, zaangażowanie, dobra organizacja pracy
• Gotowość do wyjazdów służbowych na terenie woj. zachodniopomorskiego i Polski

Firma oferuje bardzo dobre warunki zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, w doświadczonym zespole oraz możliwość stałego rozwoju i podnoszenia kwalifikacji.

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych poprzez skopiowanie poniższego linka i otwarcie go w nowym oknie przeglądarki:

W celu uzyskania szerszych informacji prosimy o kontakt telefoniczny 91 488 23 27 lub 575 717 373