Obecnie poszukujemy dla swojego Klienta, prężnie działającej firmy deweloperskiej z długoletnią tradycją na rynku, odpowiedniego kandydata na stanowisko:

Asystent/ka Prezesa
miejsce pracy: Puck
nr ref: AG/08

Zakres obowiązków:

- Bezpośrednie wsparcie operacyjne Zarządu w realizowanych działaniach w Polsce i za granicą
- Zarządzanie kalendarzem i organizacja spotkań biznesowych
- Koordynacja obiegu dokumentów
- Organizacja i planowanie podróży służbowych krajowych i zagranicznych

Wymagania:

- Wykształcenie wyższe
- Język angielski na poziomie zaawansowanym – warunek konieczny
- Doświadczenie w pracy w podobnym charakterze mile widziane
- Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
- Umiejętność obsługi urządzeń biurowych
- Sumienność, rzetelność w wykonywaniu powierzonych obowiązków

Ciekawe wyzwania i możliwości rozwoju w firmie realizującej projekty w Polsce z za granicą
Doskonałą atmosferę pracy
Pracę w pięknej lokalizacji

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych (CV, list motywacyjny) z oznaczeniem nr ref. AG/08 wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych

Gwarantujemy poufność.