Obecnie poszukujemy dla swojego Klienta, prężnie rozwijającej się firmy zajmującej się budownictwem specjalistycznym tj. konstrukcjami offshorowymi, infrastrukturalnymi oraz obiektami kubaturowymi, odpowiedniego Kandydata na stanowisko:

Specjalista ds. administracyjno-finansowych z językiem angielskim
miejsce pracy: Świnoujście
nr ref: SA/08

Zakres obowiązków:

• Kompleksowe prowadzenie administracji firmy
• Koordynacja obiegu dokumentów i korespondencji
• Przygotowanie zestawień, raportów i dokumentów dla innych działów
• Przygotowywanie dokumentacji związanej z zatrudnianiem pracowników, w tym obcokrajowców
• Monitoring i rozliczanie czasu pracy
• Asystowanie przy realizacji procesów rekrutacyjnych

Wymagania:

• Wykształcenie wyższe
• Doświadczenie w pracy administracyjnej – mile widziane
• Znajomość języka angielskiego – mile widziane
• Znajomość technik rekrutacyjnych – mile widziane
• Nastawienie na realizację zadań
• Sumienność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych obowiązków

Firma oferuje atrakcyjne warunki zatrudnienia, pracę w miłej atmosferze oraz możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego.

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych (CV, list motywacyjny) z oznaczeniem nr ref. SA/08 wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych poprzez skopiowanie poniższego linka i otwarcie go w nowym oknie przeglądarki:

Gwarantujemy poufność.