UniKadr Biuro Doradztwa Personalnego to agencja pracy i instytucja szkoleniowa, działająca na rynku pracy od 1996r. Świadczymy usługi z zakresu rekrutacji i doboru personelu, badań psychologicznych, szkoleń oraz doradztwa w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi. Obecnie poszukujemy dla swojego Klienta, autoryzowanego serwisu znanych i renomowanych producentów sprzętu AGD, odpowiedniego Kandydata na stanowisko:

Serwisant sprzętu AGD
miejsce pracy: Szczecin
nr ref. TS/09

Zakres obowiązków:

• Diagnozowanie usterek oraz kompleksowe dokonywanie napraw elektromechanicznych
• Wykonywanie przeglądów sprzętu
• Protokołowanie wykonanych działań serwisowych
• Przestrzeganie i kontrolowanie standardów pracy i wewnętrznych procedur
• Wdrażanie nowych rozwiązań
• Dbanie o dobry i profesjonalny wizerunek firmy

Wymagania:

• Min. 1 rok doświadczenia w serwisowaniu urządzeń elektronicznych – warunek konieczny
• Uprawnienia w zakresie eksploatacji urządzeń do 1 kV – warunek konieczny
• Umiejętność naprawy sprzętu AGD – warunek konieczny
• Prawo jazdy kat. B – warunek konieczny
• Znajomość języków obcych w zakresie umożliwiającym posługiwanie się dokumentacją techniczną – mile widziana
• Znajomość zasad funkcjonowania diagnostyki i naprawy sprzętu

• pracę na cały etat od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17
• możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych (CV, list motywacyjny) z oznaczeniem nr ref. TS/09 wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych poprzez skopiowanie poniższego linka i otwarcie go w nowym oknie przeglądarki:

Gwarantujemy poufność.