Obecnie poszukujemy dla swojego Klienta, firmy z kapitałem międzynarodowym, odpowiedniej osoby na stanowisko:

Księgowy/ księgowa w dziale AP;
nr ref. SK/10

Zakres obowiązków:

- Wspieranie procesów finansowo – księgowych, w szczególności odpowiedzialność za procesy zobowiązań
- Czynny udział w migracji procesów z innych krajów
- Rejestrowanie faktur zakupowych w systemie księgowym
- Terminowe wprowadzanie danych do systemu
- Prowadzenie rozliczeń bezgotówkowych i międzyokresowych
- Uzgadnianie potwierdzeń sald z dostawcami
- Zapewnienie właściwego obiegu dokumentu
- Przygotowywanie raportów oraz rozliczeń
- Utrzymywanie profesjonalnych relacji z Klientami
- Aktywna współpraca z innymi działami

Wymagania:

- Wykształcenie w kierunkach: finanse, ekonomia, rachunkowość
- Min. półroczne doświadczenie na podobnym stanowisku – warunek konieczny
- Znajomość pakietu MS Office (Excel, Word) – warunek konieczny
- Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie – warunek konieczny
- Doświadczenie w pracy w strukturach SSC/BPO oraz znajomość programów: SAP, IFS, Oracle – mile widziane
- Znajomość języka norweskiego/ szwedzkiego/ duńskiego/ holenderskiego/ francuskiego/ włoskiego/ hiszpańskiego/ greckiego – będzie dodatkowym atutem

Firma oferuje:

- Karta Multisport
- Grupowe ubezpieczenie
- Prywatna opieka medyczna
- Dodatek urlopowy

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych (CV, list motywacyjny) z oznaczeniem nr ref. DM/09 wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych poprzez skopiowanie poniższego linka i otwarcie go w nowym oknie przeglądarki:

W celu uzyskania szerszych informacji prosimy o kontakt telefoniczny 91 488 23 27 lub 575 717 373