Obecnie poszukujemy dla swojego Klienta, prężnie rozwijającej się firmy z branży budowlanej, odpowiedniego Kandydata na stanowisko:

Pracownik ds. kadr i płac
miejsce pracy: Świnoujście
nr ref: AK/10

Zakres obowiązków:

• Prowadzenie ewidencji czasu pracy i urlopów pracowników
• Zakładanie i prowadzenie akt osobowych
• Sporządzanie dokumentów związanych z zatrudnieniem pracowników zgodnie z kodeksem pracy
• Koordynacja obiegu dokumentów i korespondencji
• Sporządzanie sprawozdań, zestawień i analiz

Wymagania:

• Doświadczenie na podobnym stanowisku
• Dobra znajomość języka angielskiego – warunek konieczny
• Znajomość zagadnień z zakresu polskiego prawa pracy i ubezpieczeń społecznych – mile widziane
• Systematyczność, sumienność

Firma oferuje atrakcyjne warunki zatrudnienia, pracę w miłej atmosferze oraz możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego.

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych (CV, list motywacyjny) z oznaczeniem nr ref. AK/10 wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych:

W celu uzyskanie szerszych informacji prosimy o kontakt telefoniczny 91 488 23 27 lub 575 717 373.