UniKadr Biuro Doradztwa Personalnego poszukuje dla swojego Klienta, dynamicznie rozwijającej się firmy produkcyjnej z branży metalowej, odpowiedniego kandydata na stanowisko:

Inżynier sprzedaży
nr ref. IS/10

Zakres obowiązków:

- Odpowiedzialność za pozyskiwanie Klientów na obszarze Polski Centralnej
- Wsparcie techniczne Klientów w zakresie oferowanych produktów
- Przygotowywanie ofert handlowych
- Współpraca z działem projektowym
- Utrzymywanie relacji z Klientami
- Realizacji ustalonego planu sprzedaży

Wymagania:

- Wykształcenie wyższe techniczne
- Doświadczenie w dostarczaniu kompleksowych rozwiązań technicznych dla przemysłu i dystrybucji
- Wiedza z zakresu technik sprzedaży
- Znajomość programu AutoCad
- Umiejętność diagnozy potrzeb Klienta i budowy długotrwałych relacji biznesowych
- Umiejętność tworzenia ofert i opracowania rozwiązań
- Dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego – będzie dodatkowym atutem
- Gotowość do wyjazdów służbowych krajowych i zagranicznych

Firma oferuje:

- Umowa o pracę
- Szkolenia branżowe
- Pakiet benefitów
- Samochód służbowy i niezbędne narzędzia pracy
- Możliwość realizacji ambitnych i innowacyjnych projektów
- Praca w dynamicznym zespole

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych (CV, list motywacyjny) z oznaczeniem nr ref. SDS wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych:

W celu uzyskania szerszych informacji prosimy o kontakt telefoniczny 91 488 23 27 lub 575 717 373.