UniKadr Biuro Doradztwa Personalnego to jedna z najaktywniejszych agencji pracy, działająca na rynku od ponad 20 lat.

W związku z planowanym zwiększeniem zatrudnienia w dziale rekrutacji, do składania ofert zapraszamy Kandydatów zainteresowanych pracą na stanowisku:

Konsultant ds. rekrutacji
miejsce pracy: Szczecin
nr ref.: HR/10

Zakres obowiązków:

- Samodzielne planowanie i prowadzenie procesów rekrutacyjnych
- Aktywne poszukiwanie Kandydatów z zastosowaniem różnych kanałów dystrybucji informacji
- Wsparcie procesów doradczych związanych z obszarem HR (projekty związane z rozwojem kompetencji pracowników, audyty personalne, systemy wspomagające pracę działów personalnych, projekty szkoleniowe itp.)
- Analiza potrzeb rekrutacyjnych, szkoleniowych i doradczych Klientów
- Przygotowywanie oraz aktualizacja procedur wewnętrznych
- Sporządzanie bieżących raportów i analiz dla potrzeb optymalizacji prowadzonych działań

Wymagania:

- Wykształcenie wyższe
- Doświadczeniem na podobnym stanowisku – min. 1 rok
- Doświadczenie w pracy B2B
- Znajomość narzędzi wspierających rekrutację
- Zdolność analitycznego myślenia
- Umiejętność dobrej organizacji pracy, poczucie obowiązku, samodzielność i zaangażowanie
- Dobra znajomość języka angielskiego – będzie dodatkowym atutem

Firma oferuje:

- Stały rozwój i podnoszenie kwalifikacji
- Stabilne warunki zatrudnienia
- Przyjazną atmosferę pracy

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych (CV, list motywacyjny) z oznaczeniem nr ref. HR/10 wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych poprzez skopiowanie linka i otwarcie go w nowym oknie przeglądarki:

lub na adres: biuro@unikadr.pl

W celu uzyskania szerszych informacji prosimy o kontakt telefoniczny 91 488 23 27 lub 575 717 373.