Obecnie poszukujemy dla swojego Klienta, prężnie działającej firmy z branży morskiej, odpowiedniej osoby na stanowisko:

Specjalista ds. kadr i płac
miejsce pracy: Szczecin
nr ref.: SKP

Zakres obowiązków:

- Prowadzenie dokumentacji kadrowej
- Przygotowywanie dokumentacji płacowej oraz sporządzanie listy płac
- Naliczanie urlopów, chorobowych i pozostałych świadczeń wypłacanych pracownikom
- Zawieranie, rozwiązywanie i naliczanie umów
- Rozliczanie czasu pracy
- Prowadzenie akt osobowych
- Współpraca z pozostałymi działami
- Sporządzanie raportów i zestawień na potrzeby Zarządu

Wymagania:

- Wykształcenie wyższe
- Min. roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
- Umiejętność obsługi programów kadrowo-płacowych
- Samodzielność, komunikatywność, zaangażowanie oraz terminowość
- Bardzo dobra znajomość zagadnień Prawa Pracy, ZUS oraz przepisów podatkowych
- Obsługa urządzeń biurowych
- Dobra znajomość pakietu Ms Office

Oferujemy:

- Stabilne warunki zatrudnienia
- Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
- Atrakcyjne wynagrodzenie
- Niezbędne narzędzia pracy

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych (CV, list motywacyjny) wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych poprzez skopiowanie poniższego linka i otwarcie go w nowym oknie przeglądarki:

lub na adres: biuro@unikadr.pl

W celu uzyskania szerszych informacji prosimy o kontakt telefoniczny 91 488 23 27 lub 575 717 373