Obecnie poszukujemy dla swojego Klienta, prężnie rozwijającej się firmy z branży spożywczej, odpowiedniego kandydata na stanowisko:

Specjalista ds. obsługi klienta
miejsce pracy: okolice Goleniowa
nr ref: BOK

Zakres obowiązków:

- Obsługa Klienta w zakresie realizacji zamówień, monitoringu dostaw, aktualizacji danych Klienta
- Wystawianie faktur
- Opracowywanie dokumentów wg bieżących potrzeb firmy
- Przyjmowanie, ewidencjonowanie i rozpatrywanie reklamacji
- Stała współpraca z innymi działami

Wymagania:

- Doświadczenie na podobnym stanowisku
- Sumienność i odpowiedzialność
- Wysoka kultura osobista
- Gotowość do pracy na 2 zmiany

Firma oferuje:

- Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
- Umowę o pracę

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych (CV, list motywacyjny) z oznaczeniem nr ref. BOK wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych:

lub na adres: biuro@unikadr.pl

W celu uzyskania szerszych informacji prosimy o kontakt telefoniczny 91 488 23 27 lub 575 717 373.