UniKadr Biuro Doradztwa Personalnego poszukuje dla swojego Klienta, firmy o ugruntowanej pozycji z branży FMCG, odpowiedniego kandydata na stanowisko:

Kierownik sprzedaży
miejsce pracy: okolice Goleniowa
nr ref. KS

Zakres obowiązków:

- Opracowywanie oraz nadzór nad realizacją strategii sprzedażowej
- Utrzymywanie dobrych relacji z partnerami biznesowymi oraz pozyskiwanie nowych Kontrahentów
- Koordynowanie pracy oraz motywowanie podległego zespołu handlowców w Polsce i za granicą
- Inicjowanie działań zmierzających do podwyższenia wyników sprzedaży
- Bieżąca analiza rynku i konkurencji
- Sporządzanie raportów i rozliczeń związanych z wykonywaną pracą
- Ścisła współpraca z Zarządem oraz pozostałymi działami firmy

Wymagania:

- Wykształcenie wyższe
- Min. 3-letnie doświadczenie w sprzedaży B2B
- Min. 2-letnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem
- Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
- Umiejętność prognozowania, budżetowania i wykorzystania marketingu jako narzędzia wsparcia sprzedaży
- Umiejętność budowania i utrzymywania relacji biznesowych
- Umiejętności negocjacyjne
- Doświadczenie w branży FMCG będzie dodatkowym atutem
- Prawo jazdy kat. B

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych (CV, list motywacyjny) z oznaczeniem nr ref. AK/10 wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych:

W celu uzyskanie szerszych informacji prosimy o kontakt telefoniczny 91 488 23 27 lub 575 717 373.