Obecnie poszukujemy dla swojego Klienta, firmy handlowej z branży meblarskiej Kandydata na stanowisko:

Projektant - Architekt Wnętrz
miejsce pracy: Szczecin
nr ref.: PAW

Zakres obowiązków:

- Projektowanie wnętrz takich jak pokój hotelowy, recepcja, hal itp. (dobór kolorów, materiałów, projekt mebli)
- Wykonywanie wizualizacji w programach graficznych oraz w środowisku CAD
- Przygotowywanie ofert wraz z wizualizacją i kalkulacją
- Monitorowanie przebiegu realizacji zlecenia
- Obsługa dotychczasowych oraz pozyskiwanie nowych Klientów
- Współpraca i raportowanie do Zarządu firmy

Wymagania:

- Wykształcenie wyższe kierunkowe
- Znajomość programów środowiska CAD
- Umiejętność obsługi programów graficznych
- Umiejętność czytania rysunków technicznych
- Bardzo dobra znajomość języka angielskiego – warunek konieczny
- Znajomość języka niemieckiego – będzie dodatkowym atutem
- Prawo jazdy kat. B

To oferta dla osób sumiennych i dynamicznych, chcących rozwijać się zawodowo. Firma oferuje stabilne warunki zatrudnienia, ciekawe projekty oraz niezbędne narzędzia pracy.

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych (CV, list motywacyjny) wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych poprzez skopiowanie poniższego linka i otwarcie go w nowym oknie przeglądarki:

lub na adres: biuro@unikadr.pl

W celu uzyskania szerszych informacji prosimy o kontakt telefoniczny 91 488 23 27 lub 575 717 373