Obecnie poszukujemy dla swojego Klienta, firmy działającej w branży FMCG, odpowiedniej osoby na stanowisko:

Specjalista ds. rozliczeń i windykacji
miejsce pracy: okolice Goleniowa
nr ref.: SW

Zakres obowiązków:

- Stałe monitorowanie płatności
- Kompleksowe zarządzanie procesem windykacji wg wewnętrznych procedur
- Wyznaczanie limitów kredytów kupieckich
- Sporządzanie zestawień i raportów dotyczących należności
- Koordynacja przekazywania spraw do windykacji
- Koordynowanie wewnętrznego obiegu dokumentów finansowych

Wymagania:

- Wykształcenie min. średnie; ekonomiczne lub prawniczo- administracyjne – mile widziane
- Doświadczenie na podobnym stanowisku
- Praktyczna znajomość zagadnień związanych z rachunkowością, windykacją oraz podstawowych aspektów biznesowych
- Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie
- Umiejętność analitycznego myślenia i wyciągania wniosków
- Samodzielność w działaniu i wyznaczaniu celów

- Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie
- System premiowy

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych (CV, list motywacyjny) wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych poprzez skopiowanie poniższego linka i otwarcie go w nowym oknie przeglądarki:

lub na adres: biuro@unikadr.pl

W celu uzyskania szerszych informacji prosimy o kontakt telefoniczny 91 488 23 27 lub 575 717 373