Realizując projekty rekrutacyjne dla swojego Klienta, międzynarodowej firmy oferującej szeroki pakiet benefitów oraz wspierającej rozwój zawodowy pracowników, poszukujemy obecnie odpowiedniej osoby do nowo powstałego działu zobowiązań:

Młodszy księgowy/ księgowa (Junior AP Accountant)
miejsce pracy: Szczecin
nr ref.: SK

Zakres obowiązków

- Księgowanie faktur zakupowych
- Uzgadnianie potwierdzeń sald z dostawcami i wspieranie procesów księgowych
- Aktywna współpraca z innymi działami firmy
- Uczestniczenie w migracji procesów księgowych z oddziałów zagranicznych do powstającego w Polsce działu zobowiązań

Wymagania

- Wykształcenie kierunkowe
- Min. półroczne doświadczenie w księgowości – warunek konieczny
- Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie – warunek konieczny
- Doświadczenie w pracy w strukturach SSC/BPO oraz znajomość programów: SAP, IFS, Oracle – mile widziane

Benefity

- Prywatna opieka medyczna – pakiet premium
- Ubezpieczenie na życie i zdrowie
- Karta Multisport
- Karta przedpłacona
- Wczasy pod gruszą
- Praca w centrum Szczecina (pn.-pt.; 8-16)

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych (CV, list motywacyjny) z oznaczeniem nr ref. SK wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych poprzez skopiowanie linka i otwarcie go w oknie przeglądarki:

lub na adres: biuro@unikadr.pl

W celu uzyskanie szerszych informacji prosimy o kontakt telefoniczny 91 488 23 27 lub 575 717 373.