UniKadr Biuro Doradztwa Personalnego to agencja pracy i instytucja szkoleniowa, działająca na rynku pracy od ponad 20 lat. Zajmujemy się rekrutacją i doborem personelu, wykonujemy ciekawe badania psychologiczne, szkolenia oraz doradztwo w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi.

Obecnie poszukujemy dla swojego Klienta, międzynarodowej firmy oferującej szeroki pakiet benefitów oraz wspierającej rozwój zawodowy pracowników, odpowiedniej osoby na stanowisko:

Project Manager - finanse/księgowość
miejsce pracy: Szczecin
nr ref.: KF

Zakres obowiązków

- Planowanie, koordynacja i nadzór nad projektami (harmonogramowanie i zarządzanie dot. przenoszenia procesów finansowych pomiędzy oddziałami firmy, kontrola postępu prac etc.)
- Wyznaczanie właścicieli procesów
- Organizacja i zarządzanie zespołem projektowym
- Tworzenie oraz dbanie o prawidłowy obieg dokumentacji procesowej, instrukcji oraz narzędzi procesowych
- Współpraca z działami firmy w Polsce i za granicą
- Regularne raportowanie statusu realizacji projektów

Wymagania

- Wykształcenie wyższe
- Min. 2 lata pracy na podobnym stanowisku
- Bardzo dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca prowadzenie projektów w środowisku międzynarodowym
- Praktyczna znajomość metodologii kierowania projektami i sporządzania dokumentacji procesowej
- Doświadczenie w zarządzaniu projektami migracji procesów finansowych – będzie dodatkowym atutem
- Praca w strukturach z sektora usług biznesowych (SSC/BPO) – będzie dodatkowym atutem
- Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
- Gotowość do wyjazdów krajowych i zagranicznych

Benefity

- Prywatna opieka medyczna – pakiet premium
- Ubezpieczenie na życie i zdrowie
- Karta Multisport
- Wczasy pod gruszą
- Praca w centrum Szczecina (pn-pt; 8-16)

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych (CV, list motywacyjny) z oznaczeniem nr ref. KF wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych poprzez skopiowanie linka i otwarcie go w oknie przeglądarki:

lub na adres: biuro@unikadr.pl

W celu uzyskanie szerszych informacji prosimy o kontakt telefoniczny 91 488 23 27 lub 575 717 373.

Gwarantujemy poufność!