UniKadr Biuro Doradztwa Personalnego poszukuje dla swojego Klienta, dynamicznie rozwijającej się firmy produkcyjnej z branży metalowej, odpowiedniego kandydata na stanowisko:

Technolog-kosztorysant
miejsce pracy: okolice Szczecina
nr ref.: TK

Zakres obowiązków:

- Sporządzanie projektów maszyn i urządzeń, wycen oraz ofert
- Współpraca z działem rozwoju i produkcji
- Wsparcie techniczne działu sprzedaży oraz współpraca z pozostałymi działami firmy
- Czynny udział w kształtowaniu i realizacji polityki sprzedażowej firmy
- Stały kontakt z Klientami w zakresie uzgodnień technicznych

Wymagania:

- Doświadczenie w przygotowywaniu wycen, kosztorysów i wizualizacji
- Dobra znajomość programu AutoCad – warunek konieczny
- Znajomość języka angielskiego – warunek konieczny
- Umiejętność czytania i tworzenia dokumentacji technicznej
- Systematyczność, sumienność i zmysł analityczny

- Interesującą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
- Umowę o pracę
- System premiowy
- Pakiet medyczny Luxmed
- Kartę Mutlisport

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych (CV, list motywacyjny) z oznaczeniem nr ref. TK wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych poprzez skopiowanie poniższego linka i otwarcie go w nowym oknie przeglądarki:

lub na adres: biuro@unikadr.pl

W celu uzyskania szerszych informacji prosimy o kontakt telefoniczny 91 488 23 27 lub 575 717 373.
Gwarantujemy poufność.