Obecnie poszukujemy dla swojego Klienta, prężnie działającej firmy z branży morskiej z kapitałem niemieckim, świadczącej usługi managementu techniczne i załogowe, odpowiedniej osoby na stanowisko:

Fakturzystka/ fakturzysta - Pracownik działu księgowości
miejsce pracy: Gdynia
nr ref. FP

Zakres obowiązków:

- Wystawianie faktur
- Wypisywanie i potwierdzanie zamówień
- Wprowadzanie nowych Klientów do bazy danych
- Wyjaśnianie problemów zgłaszanych przez Klientów
- Przyjmowanie reklamacji
- Archiwizacja dokumentów
- Odpowiedzialność za obieg dokumentów

Wymagania:

- Doświadczenie na podobnym stanowisku
- Wiedza z zakresu księgowości, rozliczeń z Kontrahentami etc.
- Znajomość programów księgowych
- Dobra znajomość pakietu MS Office
- Obsługa urządzeń biurowych
- Samodzielność, komunikatywność, zaangażowanie oraz terminowość

Oferujemy:

- Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
- Stabilne warunki zatrudnienia

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych (CV, list motywacyjny) wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych poprzez skopiowanie poniższego linka i otwarcie go w nowym oknie przeglądarki:

lub na adres: biuro@unikadr.pl

W celu uzyskania szerszych informacji prosimy o kontakt telefoniczny 91 488 23 27 lub 575 717 373