Obecnie poszukujemy ambitnego i chętnego do rozwoju Kandydata na stanowisko:

Specjalista ds. marketingu

dla naszego Klienta będącego importerem i jednym z największych dystrybutorów zabawek i kosmetyków dla dzieci w Szczecinie.

Jeżeli szukasz pracy w centrum Szczecina, jest to oferta idealna dla Ciebie.

Jakie będą Twoje obowiązki:

- Aktywny udział, wraz ze wszystkimi sympatycznymi pracownikami zespołu, w tworzeniu i realizacji planu marketingowego
- Nadzór nad kampaniami reklamowymi w internecie
- Opracowywanie informacji handlowych dla Klientów
- Współpraca z agencją reklamową

Jakie kryteria są od Ciebie wymagane:

- Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
- Swoboda w posługiwaniu się pakietem MS Office
- Chęć nauki opracowywania różnych treści marketingowych
- Wykształcenie wyższe – mile widziane
- Doświadczenie na podobnym stanowisku - mile widziane, ale niekonieczne
- Znajomość programów graficznych – mile widziane
- Kreatywność, inicjatywa, otwarty umysł
- Sprawne wykonywanie zadań i sumienność

Co nasz Klient Tobie oferuje:

- Umowę o pracę
- Pracę w centrum Szczecina (pon.-pt.; 8-16 lub 9-17)
- Pełen wyzwań rozwój zawodowy w zespole marketingowym

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych (CV, list motywacyjny) z oznaczeniem nr ref. SM wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych:

lub na adres: biuro@unikadr.pl

W celu uzyskanie szerszych informacji prosimy o kontakt telefoniczny 91 488 23 27 lub 575 717 373.