UniKadr Biuro Doradztwa Personalnego poszukuje dla swojego Klienta, firmy produkcyjno – handlowej z branży FMCG, rozwijającej obecnie marki własne, doświadczonego Kandydata na stanowisko:

Grafik kreatywny
miejsce pracy: okolice Szczecina
nr ref.: GR

Zakres obowiązków:

- Projektowanie graficzne kliku witryn internetowych dla marek własnych firmy
- Przygotowywanie materiałów marketingowych dla wszystkich kanałów sprzedaży i tworzenie wizerunku marki (sklepy stacjonarne, materiały ATL, BTL np. ulotki, foldery, rollupy oraz banery na stronę www, etc.)
- Dbanie o spójny i przejrzysty przekaz komunikatów wizualnych
- Aktywne poszukiwanie inspiracji i trendów w branży FMCG

Wymagania:

- Znajomość bieżących trendów w designie, zasad topografii, web usability
- Doświadczenie w przygotowywaniu i tworzeniu identyfikacji wizualnych
- Praktyczna znajomość programów graficznych
- Doświadczenie w tworzeniu akcji marketingowych i eventów, znajomość narzędzi e-marketingu, zainteresowanie fotografią – mile widziane
- Doświadczenie w tworzeniu stron internetowych – będzie dodatkowym atutem
- Wysoko rozwinięte poczucie estetyki i aranżacji graficznej
- Zdolności komunikacyjne i interpersonalne
- Portfolio wykonanych dotychczas grafik i/lub stron www

- Możliwość zdobycia doświadczenia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, rozwijającej marki własne
- Dużą samodzielność w kreowaniu globalnego wizerunku i strategii marketingowej przedsiębiorstwa

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych (CV, list motywacyjny) wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych poprzez skopiowanie poniższego linka i otwarcie go w nowym oknie przeglądarki:

lub na adres: biuro@unikadr.pl

W celu uzyskania szerszych informacji prosimy o kontakt telefoniczny 91 488 23 27 lub 575 717 373