Obecnie poszukujemy dla swojego Klienta, firmy o stabilnej pozycji na rynku z długoletnią tradycją w branży FMCG, odpowiedniego kandydata na stanowisko:

Kierownik zmiany magazynu
miejsce pracy: okolice Szczecina
nr ref: KZM

Zakres obowiązków:

- Zapewnienie prawidłowej organizacji pracy w magazynie
- Prowadzenie szkoleń i bieżące wsparcie podległych pracowników
- Nadzorowanie i prowadzenie dokumentacji logistycznej oraz magazynowej
- Obsługa informatycznego systemu magazynowego
- Nadzór nad przyjęciem, prawidłowym oznakowaniem, składowaniem i wydaniem towarów
- Zapewnienie prawidłowych i terminowych realizacji wysyłek
- Współpraca z pozostałymi działami firmy

Wymagania:

- Wykształcenie min. średnie
- Min. roczne doświadczenie na podobnym stanowisku – warunek konieczny
- Dobra znajomość praktyk magazynowania oraz metod i narzędzi zarządzania magazynem – warunek konieczny
- Znajomość pakietu MS Office
- Uprawnienia na wózki widłowe
- Umiejętność zarządzania zespołem i podejmowania decyzji
- Umiejętność w przekazywaniu wiedzy i motywowaniu zespołu do osiągania założonych celów
- Dobra organizacja pracy
- Komunikatywność
- Gotowość do pracy w systemie zmianowym (6-14, 12-20)

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych (CV, list motywacyjny) z oznaczeniem nr ref. KZM wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych:

lub na adres: biuro@unikadr.pl

W celu uzyskanie szerszych informacji prosimy o kontakt telefoniczny 91 488 23 27 lub 575 717 373.