Obecnie poszukujemy dla swojego Klienta, prężnie rozwijającej się firmy z branży spożywczej, odpowiedniego kandydata na stanowisko:

Specjalista ds. rekrutacji
miejsce pracy: Szczecin
nr ref: HR

Zakres obowiązków:

- Samodzielne planowanie i prowadzenie procesów rekrutacyjnych
- Aktywne poszukiwanie Kandydatów z zastosowaniem różnych kanałów dystrybucji informacji
- Wsparcie procesów doradczych związanych z obszarem HR
- Analiza potrzeb rekrutacyjnych, szkoleniowych i doradczych
- Przygotowywanie oraz aktualizacja procedur wewnętrznych
- Sporządzanie bieżących raportów i analiz dla potrzeb optymalizacji prowadzonych działań

Wymagania:

- Wykształcenie wyższe
- Doświadczenie na podobnym stanowisku
- Znajomość narzędzi wspierających rekrutację
- Zdolność analitycznego myślenia
- Umiejętność dobrej organizacji pracy, poczucie obowiązku, samodzielność i zaangażowanie
- Dobra znajomość języka angielskiego – będzie dodatkowym atutem

- Możliwość zdobycia doświadczenia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, rozwijającej marki własne
- Dużą samodzielność w kreowaniu globalnego wizerunku i strategii marketingowej przedsiębiorstwa

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych (CV, list motywacyjny) z oznaczeniem nr ref. HR wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych poprzez skopiowanie poniższego linka i otwarcie go w nowym oknie przeglądarki:

lub na adres: biuro@unikadr.pl

W celu uzyskania szerszych informacji prosimy o kontakt telefoniczny 91 488 23 27 lub 575 717 373.
Gwarantujemy poufność.