UniKadr Biuro Doradztwa Personalnego to agencja pracy i instytucja szkoleniowa, działająca na rynku pracy od 1996r. Świadczymy usługi z zakresu rekrutacji i doboru personelu, badań psychologicznych, szkoleń oraz doradztwa w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi. Obecnie poszukujemy dla swojego Klienta, prężnie działającej firmy z branży metalowej, od ponad dwudziestu lat specjalizującej się w produkcji maszyn i urządzeń, odpowiedniej osoby na stanowisko:

Spawacz
miejsce pracy: okolice Szczecina

Zakres obowiązków:

- Spawanie konstrukcji stalowych na podstawie rysunku technicznego
- Przygotowanie materiału do spawania
- Dbanie o prawidłową eksploatację maszyn i urządzeń na stanowisku pracy
- Lokalizacja miejsca pracy: 40 km od centrum Szczecina

Wymagania:

- Doświadczenie na podanym stanowisku
- Uprawnienia MAG 135
- Umiejętność czytania rysunku technicznego
- Umiejętność spawania spoin
Będzie dodatkowym atutem:
- Uprawnienia na suwnicę i/lub sztaplarkę
- Uprawnienia MAG 136, TIG 141

Firma oferuje:

- Stabilną i ciekawą pracę w innowacyjnym przedsiębiorstwie
- Premię regularną i kwartalną
- Bony na święta
- Wczasy pod gruszą
- Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych
- Pracę na jedną lub dwie zmiany

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych (poprzez skopiowanie linka i otwarcie go w oknie przeglądarki)

Gwarantujemy poufność.