UniKadr Biuro Doradztwa Personalnego to agencja pracy i instytucja szkoleniowa, działająca na rynku pracy od 1996r. Świadczymy usługi z zakresu rekrutacji i doboru personelu, badań psychologicznych, szkoleń oraz doradztwa w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi. Obecnie poszukujemy dla swojego Klienta, prężnie rozwijającej się firmy z branży spożywczej, odpowiedniego Kandydata na stanowisko:

Magazynier
miejsce pracy: okolice Goleniowa

Zakres obowiązków:

-Odpowiedzialność za obieg dokumentów magazynowych
-Kontrola prawidłowego przebiegu procesów magazynowych (kompletacja, przyjęcia, wysyłki)
-Nadzór nad przestrzeganiem przepisów

Wymagania:

-Doświadczenie na podobnym stanowisku
-Znajomość zasad dokumentacji i gospodarki magazynowej
-Zdolności organizacyjne
-Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym

Firma oferuje:
-Możliwość awansu po okresie próbnym
-Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
-Umowę o pracę
-Stały system premiowy

W przypadku pytań, zadzwoń 91 488 23 27 lub 575 71 73 73 Zainteresowanych prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych (CV, list motywacyjny) wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych na adres: biuro@unikadr.pl lub poprzez link: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=5a8ad53e58d6487fa74c7f115bedc2a7 Gwarantujemy poufność. Ta i inne oferty na www.unikadr.pl