UniKadr Biuro Doradztwa Personalnego to agencja pracy i instytucja szkoleniowa, działająca na rynku pracy od 1996r. Świadczymy usługi z zakresu rekrutacji i doboru personelu, badań psychologicznych, szkoleń oraz doradztwa w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi. UniKadr Biuro Doradztwa Personalnego poszukuje dla swojego Klienta – firmy produkcyjnej z branży metalowej, odpowiedniego Kandydata na stanowisko:

Konstruktor
miejsce pracy: okolice Szczecina
nr ref: KO/05

Zakres obowiązków:

-Projektowanie maszyn i urządzeń
-Opracowywanie dokumentacji technicznej dla potrzeb produkcji
-Sprawowanie nadzoru autorskiego nad realizowanymi projektami
-Prowadzenie procesu prototypowania i wdrażania do produkcji nowych wyrobów
-Poszukiwanie nowych rozwiązań technologicznych
-Współpraca z Kooperantami i Klientami w ramach realizowanych zleceń
-Lokalizacja miejsca pracy: 40 km od centrum Szczecina

Wymagania:

-Wykształcenie wyższe techniczne
-Doświadczenie w projektowaniu maszyn i urządzeń
-Znajomość programów Solid Works, AutoCAD lub pokrewnych
-Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
-Chęć rozwoju oraz podnoszenia kwalifikacji

Firma oferuje:
-Stabilną i ciekawą pracę w innowacyjnym przedsiębiorstwie
-Możliwość poznawania i wdrażania nowych technologii
-Bardzo dobre warunki socjalne
-Kontakty zawodowe i realizacja projektów dla renomowanych firm w Europie

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych (CV, list motywacyjny) z oznaczeniem nr ref. KO/05 wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych na adres: biuro@unikadr.pl lub poprzez link: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=7375ff1f280342a99383061bb0ff4aee Gwarantujemy poufność. Ta i inne oferty na www.unikadr.pl