UniKadr Biuro Doradztwa Personalnego to agencja pracy i instytucja szkoleniowa, działająca na rynku pracy od 1996r. Świadczymy usługi z zakresu rekrutacji i doboru personelu, badań psychologicznych, szkoleń oraz doradztwa w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi. Obecnie poszukujemy dla swojego Klienta, prężnie działającej firmy z branży metalowej, od ponad dwudziestu lat specjalizującej się w produkcji maszyn i urządzeń, odpowiedniej osoby na stanowisko:

Koordynator ds. pozyskiwania podwykonawców-branża produkcyjna
miejsce pracy: okolice Szczecina

Zakres obowiązków:

-Zarządzanie kooperacjami z podwykonawcami w zakresie produkcji
-Prowadzenie procesu wyboru podwykonawców i negocjacji handlowych
-Przygotowywanie dokumentacji zakupowej, w tym kontraktów handlowych
-Usprawnianie procesów i optymalizacja kosztów
-Lokalizacja miejsca pracy: 40 km od centrum Szczecina

Wymagania:

-Doświadczenie na podobnym stanowisku
-Umiejętność czytania dokumentacji technicznej
-Umiejętność porównywania ofert pod kątem technicznym, prawnym i handlowym
-Dobra znajomość pakietu MS Office
-Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie
-Zdolności analityczne i negocjacyjne

Będzie dodatkowym atutem:

-Znajomość systemów ERP oraz CAD

Firma oferuje:

-Stabilną i ciekawą pracę w innowacyjnym przedsiębiorstwie
-Możliwość poznawania i wdrażania nowych technologii
-Bardzo dobre warunki socjalne
-Kontakty zawodowe i realizacja projektów dla renomowanych firm w Europie

Zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny pod nr. 91 488 23 27, 575 71 73 73 lub przesyłanie CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych na adres: biuro@unikadr.pl lub poprzez link: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=8d9ba194e10648d69ac1cdd0c9ac2bca Gwarantujemy poufność. Ta i inne oferty na www.unikadr.pl