UniKadr Biuro Doradztwa Personalnego to agencja pracy i instytucja szkoleniowa, działająca na rynku pracy od 1996r. Świadczymy usługi z zakresu rekrutacji i doboru personelu, badań psychologicznych, szkoleń oraz doradztwa w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi. UniKadr Biuro Doradztwa Personalnego poszukuje dla swojego Klienta – nowo powstałej firmy produkcyjnej z branży reklamowej z kapitałem niemieckim, odpowiedniego Kandydata na stanowisko:

Drukarz
miejsce pracy: Szczecin

Zakres obowiązków:

- Ustawianie i obsługa nowoczesnych maszyn poligraficznych
- Nadzór nad produkcją i kontrola jakości
- Proste prace poligraficzne
- Monitorowanie bieżących stanów magazynowych mediów potrzebnych do druku, utrzymanie produkcji
- Konfekcjonowanie i przygotowanie do transportu gotowych produktów
- Kontrola stanów magazynowych
- Współpraca z przewoźnikami
- Spisywanie raportów i informowanie przełożonego o błędach w procesie

Wymagania:

- Wykształcenie poligraficzne lub doświadczenie w branży drukarskiej – będzie dodatkowym atutem
- Bardzo dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego – będzie dodatkowym atutem
- Znajomość zasad dokumentacji i gospodarki magazynowej
- Rzetelność i dokładność

Firma oferuje:

- Ciekawą pracę w nowo powstałej się firmie
- Możliwość wdrażania nowych procedur
- Realizacja zleceń dla Klientów międzynarodowych

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych (CV, list motywacyjny) z oznaczeniem nr ref. WM/05 wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych na adres: biuro@unikadr.pl lub za pomocą linka: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=defa08389fc742f999f45f7e0862bbc0 Gwarantujemy poufność. Ta i inne oferty na www.unikadr.pl