Obecnie poszukujemy dla swojego Klienta, prężnie działającej firmy deweloperskiej z długoletnią tradycją na rynku, realizującej budowy dużych osiedli mieszkaniowych oraz domów jednorodzinnych, odpowiedniego kandydata na stanowisko:

Inżynier budowy – budownictwo mieszkaniowe
miejsce pracy: Szczecin
nr ref.: IB/06

Zakres obowiązków:

- Opracowywanie harmonogramów budowy
- Sporządzanie kosztorysów
- Przeprowadzanie odbiorów robót od wykonawców
- Prowadzenie inwentaryzacji powykonawczych
- Sporządzanie zamówień materiałowych
- Koordynowanie pracy wykonawców

Wymagania:

- Minimum 5 - letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w realizacji inwestycji, w tym w szczególności: budynki wielorodzinne, osiedla mieszkaniowe
- Doświadczenie w sporządzaniu harmonogramów robót, dostaw materiałów
- Wiedza z następujących obszarów: prawo budowlane, warunki techniczne i inne normy z zakresu budownictwa mieszkaniowego
- Umiejętność skutecznego organizowania i kierowania robotami budowlanymi
- Umiejętność prowadzenia budów budynków wielorodzinnych

Firma oferuje:

- Atrakcyjne wynagrodzenie
- Stabilne warunki zatrudnienia
- Pełną samodzielność na budowie w realizacji kontraktu

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych (CV, list motywacyjny) z oznaczeniem nr ref.: IB/06 wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych poprzez link https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=ed5a8303cf624c559638f47ed3fe8133 Po więcej informacji zadzwoń: (91) 488 23 27 lub 575 717 373 Ta i inne oferty na www.unikadr.pl Gwarantujemy poufność.