UniKadr Biuro Doradztwa Personalnego poszukuje dla swojego Klienta, firmy produkcyjnej z branży metalowej, odpowiedniego kandydata na stanowisko:

Inżynier procesu
nr ref. IP/06/2019
miejsce pracy: okolice Szczecina

Zakres obowiązków: .

• Opracowywanie i aktualizacja dokumentacji technologicznej
• Optymalizacja wskaźników KPI (produktywność, ilość reklamacji, odpady)
• Przeprowadzania prób technologicznych
• Identyfikowanie i analizowanie bieżących problemów na produkcji
• Proponowanie i wdrażanie rozwiązań obejmujących zmiany w procesach i narzędziach
• Kontrola nad dokumentacją procesu produkcji (tworzenie standardów i instrukcji stanowiskowych, aktualizacja i standaryzacja)
• Miejsce pracy: okolice Szczecina

Wymagania: .

• Wykształcenie wyższe techniczne
• Min. 3 lata doświadczenia zawodowego w produkcji
• Doświadczenie w rozwiązywaniu problemów, metodologia - 5WHY, Ishikawa, etc.
• Umiejętność czytania rysunku technicznego
• Znajomość pakietu MS Office, programu AutoCad oraz SolidWorks
• Znajomość języka angielskiego – mile widziana
• Bardzo dobra organizacja pracy

Firma oferuje: .

• Stabilne warunki zatrudnienia
• Szkolenia branżowe
• Pakiet benefitów
• Możliwość realizacji ambitnych i innowacyjnych projektów
• Praca w dynamicznym zespole

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych (CV, list motywacyjny) z oznaczeniem nr ref. IP/06/2019 wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych na adres: biuro@unikadr.pl Lub poprzez link https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=13ccd66fd5c74684ba67c1468580b97f Gwarantujemy poufność. Ta i inne oferty na www.unikadr.pl