UniKadr Biuro Doradztwa Personalnego poszukuje dla swojego Klienta, firmy produkcyjnej z branży metalowej, odpowiedniego kandydata na stanowisko:

Analityk w dziale marketingu
nr. ref. AM/06/2019
miejsce pracy: okolice Szczecina

Zakres obowiązków:

• Wsparcie działu marketingu w podejmowaniu decyzji opartych o rzetelne dane
• Opracowanie cyklicznych raportów i analiz rynkowych
• Administracja CRM i CMS
• Przeprowadzanie cyklicznych badań satysfakcji Klienta
• Współtworzenie procesów raportowania na temat Klientów, rynku, konkurencji i trendów
• Miejsce pracy: okolice Szczecina

Wymagania:

• Wykształcenie wyższe
• Min. 2 lata na stanowisku analityka
• Biegła znajomość pakietu MS Office (zwłaszcza Excel i PowerPoint)
• Znajomość narzędzia CRM
• Dobra znajomość języka angielskiego
• Znajomość języka niemieckiego – mile widziana
• Rozbudowane zdolności analityczne

Firma oferuje:

• Stabilne warunki zatrudnienia
• Szkolenia branżowe
• Pakiet benefitów
• Możliwość realizacji ambitnych i innowacyjnych projektów
• Praca w dynamicznym zespole

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych (CV, list motywacyjny) z oznaczeniem nr ref. AM/06/2019 wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych na adres: biuro@unikadr.pl Lub poprzez link https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=d36d67abf15c429e9a2c1799c266ed23 Gwarantujemy poufność. Ta i inne oferty na www.unikadr.pl